Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOKOLSKÉ ŠIBŘINKY pro dospělé

21. 2. 2009

 

Na šibřinky přišlo 125 hostů z toho cca 35 bylo v maskách, které představovaly  převážně pohádkové a strašidelné bytosti. Každého hosta již v šatně vítal kovboj s banditkou a výkřikem "Ruce vzhůru, kabát dolů a 5 Kč do klobouku !!!" Sibřinky byly zahájeny předtančením oddílu latinsko-amerických tanců Sokola Jihlava, který vystoupení zvládl bez nehody. V tanci pak pokračovala většina masek i dalších hostů. Nejvíce řádil Šáša a Caklík a v patách jim byla Sněhurka se dvěma trpaslíky. V průběhu také vystoupila skupina historikcýh tanců Blandicia, která zakončila své vystoupení přípitkem z  pohárů vína. V pestrém bufetu se neustále občerstvovali kovbojové,čertice, strašidlo, Rumcajs, technik 1, čarodějnice, trpaslík, Jirka Š a Petr T. Kolem desáté hodiny přišla na řadu scénka, při které byl za písničky Jožin  z Bažin prodán Jožin do Zoo Jihlava. Za prodej Jožina do Zoo vděčíme oddílu Aikido Sokola Jihlava. Prodej Jožina bude mít ještě pokračování na jaře přímo v zoologické zahradě, kde bude slavnostně umístěn v Bažině nedaleko tygrů a vyder.
Letos poprvé se uskutečnila promenáda masek a vyhodnocení tří nejhezčích, které byly oceněny dorty. V promenádě se za doprovodu kapely předvedly všchny masky. Masky se v předvádění tak předháněly, že odbornou komisi polil pot a musela na svůj verdikt získat další čas během ještě jedné  písničky. I přes své zmatení a dohady byla komise spravedlivá a nekompromisní a hlavně neúplatná. Jako nejhezčí masky byly vybrány - César a Kleopatra, Rumcajs a Manka, Čertice a strašidlo. Před půlnocí vypukla Tombola,   kterou již někteří netrpělivě očekávali a při které bylo rozdáno 70 cen. Ti co vyhráli neskrývali nadšení a  ti ostatní  vrhali vražedné pohledy. Těm, kteří v tombole neuspěli  přejeme mnoho štěstí při příštích šibřinkách v roce 2010 !  Kapela pak hrála až do dvou hodin ráno, kdy už se mnoho hostů pomalu odpotácelo a ty ostatní jsme o půl třetí vyhodili.

Poděkování patří všem členům Sokola Jihlava, kteří se na přípravě šibřinek podíleli a všem sponzorům, kteří přispěli do tomboly.

 

FOTO !!!

 PRODEJ JOŽINA DO ZOO - VIDEO

POZVÁNKA ZDE


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář