Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtek: 17.45 - 20.00 hod., zasedací místnost Sokola Jihlava.
Muži i ženy bez omezení věku.
Sbormistr: Pavel Brada

Chcete se stát zpěváky pěveckého sboru? 
                             Nábor členů probíhá po celý rok.  

Jarní  koncert PS Foerster

host Hudební sdružení Gymnázia Jihlava

Čtvrtek 8. června 2017 v 18.00 hod.Gotický sál jihlavské radnice. Vstupné 70 Kč, děti do 15 let zdrama. Pozvánka zde.

 

fond_vysociny_sv_cmyk.jpg

 

sp-vzkaz-barevny-1-.jpg

 

 

Obrazek

 

Smíšený pěvecký sbor Foerster Sokola Jihlava přijme nové uchazeče o sborový zpěv, ženy i muže všeho věku. Zkoušky jsou každý čtvrtek od 17:45 do 20:00 hodin v zasedací místnosti Sokola Jihlava, Tyršova 12. Sbor pravidelně vystupuje na dvou koncertech v roce (v červnu a v prosinci) a dalších příležitostních akcích.

Těšíme se na Vás!L

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Do you need an urgent loan to finance your business or in any purpose?

(Shark Bruno, 24. 4. 2018 1:15)

Do you need an urgent loan to finance your business or in any purpose? we are certified and legitimate and international licensed loan lender We offer loans to Business firms, companies and individuals at an affordable interest rate of 2%, It might be a short or long term loan or even if you have poor credit, We shall process your loan as soon as we receive your application. we are an independent financial institution. We have built up an excellent reputation over the years in providing various types of loans to thousands of our customers. We Offer guaranteed loan services of any amount to citizens and non-citizens we offer easy personal loans, commercial/business loan, car loan, leasing/equipment finance, debt consolidation loan, home loan, e.t.c.for all citizens and non-citizens with either a good or bad credit history. If you are in need our company email: ( sharktrustloanfund@gmail. com) you can email us with your information Email me today and you will be glad you did. EMAIL: sharktrustloanfund@gmail. com

XEvil breaks captchas of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(Latonyavef, 26. 3. 2018 9:19)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

FESTIVAL IN POLAND 4 - 6 MAY 2018

(Iryna Ikalchyk, 8. 2. 2018 13:37)

Join us in the Choral Festival We Are Singing Cracow, Poland !
Every year in spring the city of Cracow invites international choirs of all choir categories to an extraordinary choir event. The repertoire is free to choose and all music styles are permitted.
Choral festival "We Are Singing Cracow" is a cultural event of choral art that allows the presentation and mutual interpretation comparison of top Polish and European choirs.

Spring editions of the International Choral Festival "We Are Singing Cracow" will take place on the weekend of 4th – 6th May in the historical centre of Cracow and UNESCO site Wieliczka Salt Mine.
The Festival "We Are Singing Cracow" promises to be exciting, informative, collaborative and culminates each day in an opportunity for each choir to perform on stage in a non-competitive platform.
See for yourself and prepare to be amazed!

If you or your choir are interested in participating, please contact us and we will be in touch with you
Tel: +38552916955
or email at poland@wearesinging.org

How I paid my tax and hospital bills

(Cornelia McLisky, 23. 9. 2017 17:12)

How I paid my tax and hospital bills

Compliment of the day to you out there, I'm Cornelia McLisky, a single mom from Corpus Christi, Texas, I am very happy and grateful to Unamay Loan Finance Ltd with Contact number: +18582991101, for granting me a loan on the 21th of September 2017 to settle my hospital bills and also pay my taxes. They saved me from loosing my home. This message might be of help to you out there in need of a genuine loan in other for you not to fall into the wrong hands in search of a liable loan, my advice to you is to contact this company via mail:unamayloanfinance@outlook.com or unamayloanfinanceltd@financier.com

Zpráva

(Lucie, 23. 6. 2016 14:34)

Dobrý den, mám zájem stát se zpěvačkou ve Vašem sboru mohu přijít na zkoušku ve čtvrtek 7. července jsem z Jihlavy děkuji číslo je 603798002 volat po sedmé hodině večer

Re: Zpráva

(Eva Z, 23. 6. 2016 17:03)

Dobrý den. Předpokládám, že o prázdninách žádná zkouška nebude. Ale obraťe se na sbormistra pana Pavla Bradu tel. 608256588 a domluvíte se s ním rovnou, kdy bude vhodné přijít na zkoušku.

...přeji mnoho úspěchů

(Stern, 30. 6. 2012 21:54)

...ve vaší umělecké tvorbě, ale nejlepší na parkánu 30.6.2012 byli Srbové !
NAZDAR!

Poděkování účinkujícím

(Zuzana Šimková za o.s. Kamínek, 11. 1. 2011 10:05)

Vážení sboroví zpěváci,


Štědrý večer v Jihlavě zakončil už tradičně koncert s provedením České mše vánoční Jana Jakuba Ryby. Pod vedením P. Bohdana Sroky hrál orchestr složený z učitelů a žáků ZUŠ Jihlava a zpívali členové jihlavských sborů Melodie, Campanuly, Chrámového sboru, Foerstera a jejich hosté. Všichni koncertovali bez nároku na honorář a cestovné. Také Svatojakubská farnost poskytla k tomuto uvedení bezplatně nájem prostor kostela sv. Ignáce, stejně tak firmy Trifoil a Rengl poskytly výhodné ceny za propagaci akce.
Celý výtěžek ze vstupného tak mohl být věnován žákům ZŠ speciální a PrŠ v Jihlavě. Získaných 12000 Kč bude použito k dofinancování fyzioterapie pro těžce tělesně postižené děti, která probíhá v nové přístavbě Základní školy speciální a Praktické škole Jihlava.
Za tyto děti patří velké poděkování Vám účinkujícím, farnosti i těm, kteří svou účastí a zakoupením vstupenky přispěli k získání této částky.

Ještě jednou srdečně děkujeme
Za o.s. Kamínek při ZŠ speciální Jihlava
Alena Hutařová
předsedkyně o.s. Kamínek