Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtek: 17.45 - 20.00 hod., zasedací místnost Sokola Jihlava.
Muži i ženy bez omezení věku.
Sbormistr: Pavel Brada

Chcete se stát zpěváky pěveckého sboru? 
                             Nábor členů probíhá po celý rok.  

 

 

 

sp-vzkaz-barevny-1-.jpg

 

 

Obrazek

 

Smíšený pěvecký sbor Foerster Sokola Jihlava přijme nové uchazeče o sborový zpěv, ženy i muže všeho věku. Zkoušky jsou každý čtvrtek od 17:45 do 20:00 hodin v zasedací místnosti Sokola Jihlava, Tyršova 12. Sbor pravidelně vystupuje na dvou koncertech v roce (v červnu a v prosinci) a dalších příležitostních akcích.

Těšíme se na Vás!L

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

How I paid my tax and hospital bills

(Cornelia McLisky, 23. 9. 2017 17:12)

How I paid my tax and hospital bills

Compliment of the day to you out there, I'm Cornelia McLisky, a single mom from Corpus Christi, Texas, I am very happy and grateful to Unamay Loan Finance Ltd with Contact number: +18582991101, for granting me a loan on the 21th of September 2017 to settle my hospital bills and also pay my taxes. They saved me from loosing my home. This message might be of help to you out there in need of a genuine loan in other for you not to fall into the wrong hands in search of a liable loan, my advice to you is to contact this company via mail:unamayloanfinance@outlook.com or unamayloanfinanceltd@financier.com

Zpráva

(Lucie, 23. 6. 2016 14:34)

Dobrý den, mám zájem stát se zpěvačkou ve Vašem sboru mohu přijít na zkoušku ve čtvrtek 7. července jsem z Jihlavy děkuji číslo je 603798002 volat po sedmé hodině večer

Re: Zpráva

(Eva Z, 23. 6. 2016 17:03)

Dobrý den. Předpokládám, že o prázdninách žádná zkouška nebude. Ale obraťe se na sbormistra pana Pavla Bradu tel. 608256588 a domluvíte se s ním rovnou, kdy bude vhodné přijít na zkoušku.

...přeji mnoho úspěchů

(Stern, 30. 6. 2012 21:54)

...ve vaší umělecké tvorbě, ale nejlepší na parkánu 30.6.2012 byli Srbové !
NAZDAR!

Poděkování účinkujícím

(Zuzana Šimková za o.s. Kamínek, 11. 1. 2011 10:05)

Vážení sboroví zpěváci,


Štědrý večer v Jihlavě zakončil už tradičně koncert s provedením České mše vánoční Jana Jakuba Ryby. Pod vedením P. Bohdana Sroky hrál orchestr složený z učitelů a žáků ZUŠ Jihlava a zpívali členové jihlavských sborů Melodie, Campanuly, Chrámového sboru, Foerstera a jejich hosté. Všichni koncertovali bez nároku na honorář a cestovné. Také Svatojakubská farnost poskytla k tomuto uvedení bezplatně nájem prostor kostela sv. Ignáce, stejně tak firmy Trifoil a Rengl poskytly výhodné ceny za propagaci akce.
Celý výtěžek ze vstupného tak mohl být věnován žákům ZŠ speciální a PrŠ v Jihlavě. Získaných 12000 Kč bude použito k dofinancování fyzioterapie pro těžce tělesně postižené děti, která probíhá v nové přístavbě Základní školy speciální a Praktické škole Jihlava.
Za tyto děti patří velké poděkování Vám účinkujícím, farnosti i těm, kteří svou účastí a zakoupením vstupenky přispěli k získání této částky.

Ještě jednou srdečně děkujeme
Za o.s. Kamínek při ZŠ speciální Jihlava
Alena Hutařová
předsedkyně o.s. Kamínek